EGS2950221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2950221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 25211
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
10.090 МКД
10.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 430-490
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
9.490 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
7.290 МКД