EGS2824221 SENTIMENTAL
EGS2824221 SENTIMENTAL
EGS2824221 SENTIMENTAL
EGS2824221 SENTIMENTAL
EGS2824221 SENTIMENTAL
EGS2824221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2824221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 22587
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
9.690 МКД
6.690 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД