За нас

MY:TIME е компанија со семејна традиција од 1920-та година за продажба, дистрибуција и сервисирање на високо квалитетни часовници и накит. Нашите брендови на часовници и накит се застапени во 13 продажни места во Скопје, Тетово, Куманово, Гостивар, Битола, Струга и Охрид, како и на други 15 локации преку наши партнери.

 

Ексклузивни застапници и дистрибутери сме за часовници и накит од светски реномирани брендови како: SEIKO, Maurice Lacroix, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, BOSS HUGO BOSS, G-Shock, Edifice, Festina, Lacoste, Emporio Armani, Fossil, Skagen, Michael Kors, Armani Exchange, Jaguar, Maserati, Timberland, Diesel, Casio, Casio Vintage, Jacques Lemans, Just Cavalli, Cerruti 1881, Zeppelin, Police, Brosway, Esprit, Guess, Sector No Limits, Morellato, Rosefield, Swiss Military Hanowa, Lotus...

 

На задоволство на нашите клиенти располагаме со сопствен сервис предводен од професионалци за сервис на часовници и накит од брендовите кои ги застапуваме. Покрај ова вршиме и сервисирање на часовници кои не се дел од нашето портфолио.

 

MY:TIME CLUB е нашиот клуб за лојалност. Со купување на производи во MY:TIME (во продажните салони и онлајн), членовите на клубот се стекнуваат со бенефиции изразени во попусти, беџови и подароци. Прочитајте повеќе тука