SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1813791 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29887
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 460+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД