БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EG3451221 SENTIMENTAL
EG3451221 SENTIMENTAL
EG3451221 SENTIMENTAL
EG3451221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EG3451221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 20666
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 420-460
Боја на накит Роуз Голд
Сезона FW20
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1