БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
UBE28047 GUESS LOVE
UBE28047 GUESS LOVE
UBE28047 GUESS LOVE
UBE28047 GUESS LOVE
GUESS

UBE28047 GUESS LOVE

Шифра на артикл: 17207
Šifra proizvođača: GUESS LOVE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20103
2.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20102
2.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20101
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20100
1.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""