БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPVN0120 FORLANINI
VERSUS VERSACE

VSPVN0120 FORLANINI

Шифра на артикл: 20839
Šifra proizvođača: FORLANINI
0 МКД
9.190 МКД
6.433 МКД
Заштеда: 2.757 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Сезона FW20
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
7.413 МКД
Заштеда 30%
10.590 МКД
Додадено во омилени
7.413 МКД
Заштеда 30%
10.590 МКД