БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2001A MILANO
1-2001A MILANO
1-2001A MILANO
1-2001A MILANO
1-2001A MILANO
1-2001A MILANO
JACQUES LEMANS

1-2001A MILANO

Шифра на артикл: 14468
Šifra proizvođača: MILANO
0 МКД
6.190 МКД
5.571 МКД
Заштеда: 619 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.061 МКД
Заштеда 10%
12.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.214 МКД
Заштеда 40%
8.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.354 МКД
Заштеда 40%
10.590 МКД
Количина: 1