X5674D75037CR20 BOCCACCIO
MORELLATO

X5674D75037CR20 BOCCACCIO

Шифра на артикл: 25927
Šifra proizvođača: BOCCACCIO
0 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Кожа
Боја на ремче Кафеава
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 25928
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25925
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15250
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15249
1.300 МКД