X05600130200099
MORELLATO

X05600130200099

Шифра на артикл: 30084
0 МКД
1.700 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30086
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15249
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15241
700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15239
1.400 МКД