X05510130200099
MORELLATO

X05510130200099

Шифра на артикл: 30086
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Настел - Тафталиџе, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30084
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15249
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15241
700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15239
1.400 МКД