X5674D75037CR22 BOCCACCIO
MORELLATO

X5674D75037CR22 BOCCACCIO

Шифра на артикл: 25928
Šifra proizvođača: BOCCACCIO
0 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Кожа
Боја на ремче Кафеава
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30088
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30086
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30084
1.700 МКД