БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U2226364034CR20 BOTERO SADDLE Ремче Морелато
MORELLATO

U2226364034CR20 BOTERO SADDLE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8723
Šifra proizvođača: BOTERO SADDLE
0 МКД
2.000 МКД
2.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8779
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8750
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8736
1.700 МКД
Количина: 1