БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U1563821034CR20 BIRMINGHAM Ремче Морелато
MORELLATO

U1563821034CR20 BIRMINGHAM Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8694
Šifra proizvođača: BIRMINGHAM
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8736
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8723
2.000 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8676
1.550 МКД