БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U1563821019CR20 BIRMINGHAM Ремче Морелато
MORELLATO

U1563821019CR20 BIRMINGHAM Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8692
Šifra proizvođača: BIRMINGHAM
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Попуст Без попуст
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи