U2195432097SB20 TIPO LOCMAN Ремче Морелато TIPO LOCMAN
MORELLATO

U2195432097SB20 TIPO LOCMAN Ремче Морелато TIPO LOCMAN

Шифра на артикл: 8645
Šifra proizvođača: TIPO LOCMAN
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Алуминиум
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30086
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30084
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД