БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X2524656041CR20 KAJMAN Ремче Морелато
MORELLATO

X2524656041CR20 KAJMAN Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8616
Šifra proizvođača: KAJMAN
0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8779
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8736
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8723
2.000 МКД