БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3586977817CR20 BIKING Ремче Морелато
MORELLATO

U3586977817CR20 BIKING Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8557
Šifra proizvođača: BIKING
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа, Карбонски влакна
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Рамстор, Палма Мол, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8779
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8753
1.050 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8750
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Количина: 1