X2704656041CR20 SAMBA Ремче Морелато SAMBA
MORELLATO

X2704656041CR20 SAMBA Ремче Морелато SAMBA

Шифра на артикл: 8540
Šifra proizvođača: SAMBA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30086
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30084
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД