35000617 REFINE
CALVIN KLEIN

35000617 REFINE

Шифра на артикл: 30373
Šifra proizvođača: REFINE
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
4.590 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД