JUBN04208JWYGRHT/U ALL YOU NEED IS LOVE
GUESS

JUBN04208JWYGRHT/U ALL YOU NEED IS LOVE

Шифра на артикл: 29613
Šifra proizvođača: ALL YOU NEED IS LOVE
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
4.590 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД