LPS10AWV11 SILVER
LA PETITE STORY

LPS10AWV11 SILVER

Шифра на артикл: 29095
Šifra proizvođača: SILVER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди