LPS10AWV27 SILVER
LA PETITE STORY

LPS10AWV27 SILVER

Шифра на артикл: 30814
Šifra proizvođača: SILVER
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД