LPS10AWV23 SILVER
LA PETITE STORY

LPS10AWV23 SILVER

Шифра на артикл: 30516
Šifra proizvođača: SILVER
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.990 МКД