LS2180-1/2 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2180-1/2 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 28089
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
4.590 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД