LS2230-1/2 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2230-1/2 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 30600
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 550
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 4.890 МКД