LS2251-1/2 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2251-1/2 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 28120
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Додадено во омилени
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
Додадено во омилени
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД