JUBN03249JWYGRHT/U LOVE ME TENDER
GUESS

JUBN03249JWYGRHT/U LOVE ME TENDER

Шифра на артикл: 27992
Šifra proizvođača: LOVE ME TENDER
0 МКД
4.590 МКД
4.131 МКД
Заштеда: 459 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40+5
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД