LPS05ARR89 FRIENDSHIP
LA PETITE STORY

LPS05ARR89 FRIENDSHIP

Шифра на артикл: 26983
Šifra proizvođača: FRIENDSHIP
0 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 62
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27388
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26981
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26763
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26356
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД