LS2182-2/2 BLISS
LOTUS

LS2182-2/2 BLISS

Шифра на артикл: 30598
Šifra proizvođača: BLISS
0 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 66
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 27388
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 25901
Цена 3.490 МКД
Заштеда 36%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 25287
Цена 2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 25291
Цена 3.090 МКД