БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SCZ1262 DROPS
SCZ1262 DROPS
SCZ1262 DROPS
SCZ1262 DROPS
SCZ1262 DROPS
SCZ1262 DROPS
MORELLATO

SCZ1262 DROPS

Шифра на артикл: 25281
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД