БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE16 TALISMANI
MORELLATO

SAQE16 TALISMANI

Шифра на артикл: 18677
Šifra proizvođača: TALISMANI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22875
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21444
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21441
2.490 МКД
Количина: 1