SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
SAUN38 TALISMANI
MORELLATO

SAUN38 TALISMANI

Шифра на артикл: 30041
Šifra proizvođača: TALISMANI
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29926
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 29960
7.690 МКД