SAQE15 TALISMANI
MORELLATO

SAQE15 TALISMANI

Шифра на артикл: 18014
Šifra proizvođača: TALISMANI
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28262
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26356
2.190 МКД