2700990 FINE CORE
2700990 FINE CORE
2700990 FINE CORE
2700990 FINE CORE
2700990 FINE CORE
2700990 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700990 FINE CORE

Шифра на артикл: 15395
Šifra proizvođača: FINE CORE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
4.590 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД