X5674D75019CR20 BOCCACCIO
MORELLATO

X5674D75019CR20 BOCCACCIO

Шифра на артикл: 25925
Šifra proizvođača: BOCCACCIO
0 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Кожа
Боја на ремче Црна
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30088
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30086
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30084
1.700 МКД