JF04747040 506 ELLIS
FOSSIL

JF04747040 506 ELLIS

Шифра на артикл: 30951
Šifra proizvođača: ELLIS
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31183
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31184
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
Цена 5.290 МКД