JF04747040 508 ELLIS
FOSSIL

JF04747040 508 ELLIS

Шифра на артикл: 30952
Šifra proizvođača: ELLIS
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30951
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30699
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30492
Цена 3.690 МКД