2070020 CROCODELLE
2070020 CROCODELLE
2070020 CROCODELLE
2070020 CROCODELLE
LACOSTE

2070020 CROCODELLE

Шифра на артикл: 25623
Šifra proizvođača: CROCODELLE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Пластика, Челик
Материјал на ремче Силикон
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Должина на накит (mm) 155+25
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд, Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло