БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK6870 LAYTON
MK6870 LAYTON
MK6870 LAYTON
MK6870 LAYTON
MICHAEL KORS

MK6870 LAYTON

Шифра на артикл: 21322
Šifra proizvođača: LAYTON
0 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 18
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
18.290 МКД
Додадено во омилени
18.290 МКД
Додадено во омилени
12.590 МКД