ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
ES4934 WINNIE
FOSSIL

ES4934 WINNIE

Шифра на артикл: 20707
Šifra proizvođača: WINNIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона FW20
Ширина на ремче 14
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
11.990 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД
Додадено во омилени
16.490 МКД
Додадено во омилени
10.290 МКД