1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
1782218 LIBERTY
TOMMY HILFIGER

1782218 LIBERTY

Шифра на артикл: 19419
Šifra proizvođača: LIBERTY
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS20
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
12.890 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД