БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2031A LA PASSION
1-2031A LA PASSION
1-2031A LA PASSION
1-2031A LA PASSION
JACQUES LEMANS

1-2031A LA PASSION

Шифра на артикл: 16350
Šifra proizvođača: LA PASSION
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 20
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.890 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
6.354 МКД
Заштеда 40%
10.590 МКД