БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X2269480032CR24 BOLLE
MORELLATO

X2269480032CR24 BOLLE

Шифра на артикл: 15253
Šifra proizvođača: BOLLE
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа, Челик
Боја на ремче Кафеава
Ширина на ремче 24
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 15227
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15226
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15225
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15215
1.500 МКД