X4934A95032CR24
MORELLATO

X4934A95032CR24

Шифра на артикл: 30081
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 24
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30078
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30073
1.800 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24730
1.550 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24732
1.550 МКД