БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Y2269480019CR20 BOLLE XL Ремче Морелато
MORELLATO

Y2269480019CR20 BOLLE XL Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8779
Šifra proizvođača: BOLLE XL
0 МКД
2.200 МКД
2.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8750
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8736
1.700 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8723
2.000 МКД
Количина: 1