X3395656017CR24 EXTRA Ремче Морелато EXTRA
MORELLATO

X3395656017CR24 EXTRA Ремче Морелато EXTRA

Шифра на артикл: 8664
Šifra proizvođača: EXTRA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 24

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30088
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30081
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30078
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30073
1.800 МКД