БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U2195432019SB24 TIPO LOCMAN Ремче Морелато
MORELLATO

U2195432019SB24 TIPO LOCMAN Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8635
Šifra proizvođača: TIPO LOCMAN
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Алуминиум
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 24
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 15253
1.500 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 15227
1.250 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 15226
1.250 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 15225
1.250 МКД
Количина: 1