БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3689A38030CR20 KUGA Ремче Морелато
MORELLATO

U3689A38030CR20 KUGA Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8590
Šifra proizvođača: KUGA
0 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8779
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8750
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8740
1.700 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8736
1.700 МКД
Количина: 1