SU0627
MORELLATO

SU0627

Шифра на артикл: 18029
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на приврзок Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
4.390 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД